Poseł Rychlik nie próżnuje i nie szczędzi mocnych komentarzy…”Ułomny”aptekarzyna, ale jest

Oficjalne otwarcie biura w Wieluniu, spotkania z wójtami gminy Osjaków oraz gminy Mokrsko, a także wizyta w Działoszynie i Pajęcznie. To tylko niektóre z wydarzeń, w jakich w ostatnich dniach uczestniczył Paweł Rychlik. Jednym słowem mówiąc, Poseł Ziemi Wieluńskiej nie próżnuje…Podobnie jak nie szczędzi mocnych słów w stosunku do swojej osoby

Na otwarcie Biura posła Pawła Rychlika w Wieluniu przybył między innymi Michał Seweryński, wicemarszałek Senatu RP. Obecni byli również przedstawiciele lokalnych władz.

-To co było nie do pomyślenia staje się faktem. Wieluń ma swojego posła, co prawda ,,ułomny” aptekarzyna ale jest. Od samego początku ,,walczę’’ o nasze interesy i mam nadzieje, że efekty będą widoczne. Choć czas jest wyjątkowo niekorzystny. Historyczna Ziemia Wieluńska sięgająca daleko poza granice dzisiejszego powiatu wieluńskiego to szczególne miejsce na mapie Naszej Ojczyzny – komentuje na swoim profilu Paweł Rychlik.

Oprócz otwierania biur, bo przypomnijmy, że zaledwie kilka dni temu uroczyste otwarcie miało miejsce w Zduńskie Woli, Paweł Rychlik uczestniczy także w licznych spotkaniach. Mowa między innymi o wizycie u burmistrza Działoszyna Rafała Draba czy spotkaniu z dyrektorem SP ZOZ w Pajęcznie Adamem Stacherą.

-W aptekach powiatu pajęczańskiego zrealizowałem mnóstwo recept i zaopatrywałem oddziały szpitalne w pajęczański ZOZ-ie – komentuje poseł Rychlik.

Jak zapowiada poseł, niedługo również w Działoszynie otwarte zostanie kolejne biuro poselskie . Asystentem będzie Konrad Gasiecki.

Na konstruktywne rozmowy z posłem mogą liczyć także wójtowie z terenu powiatu wieluńskiego. Przekonał się o tym między innymi Jarosław Trojan i Zbigniew Dąbrowski.

 

 

fot Facebook Paweł Rychlik Poseł na Sejm RP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll Up